select language

تاریخچه

گروه صنعتی نوین در سال 1373 در کارگاهی در شرق تهران با هدف تولید قالبهای دایکست پایه گذاری گردید پس از آن با تکیه به نیروهای انسانی متخصص و متعهد که در زمینه های مختلف دوره های دانشگاهی را گذرانده بودند هدف گذاری جهت یک واحد بزرگتر انجام شد و مدیریت تصمیم به ساخت واحدی مجهز گرفت.

پس از تکمیل ساختمان کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد در زمینی به مساحت 4000 متر مربع این ساختمان به دستگاههای مورد نیاز جهت تولید قطعات دایکست ، آزمایشگاه و نیز قالبسازی مجهز گردید تا گروه صنعتی نوین عملاً پا به عرصه صنعت تولید قطعات دایکست گذاشته و جهت ارائه خدمات شروع به کار نماید.

 

با توجه به تجربه کسب شده در زمینه  تولید قطعات دایکست  و پیشرفت های قابل توجه در زمینه آلیاژ مخصوص  فرآیند تولید قطعات دایکستی این واحد صنعتی علاوه بر ارائه خدمات تولیدی تصمیم به ارائه خدمات آزمایشگاهی و تولید آلیاژ مخصوص آلومینیوم گرفته تا بتواند سهم کوچکی در پیشرفت و سهولت کار برای عزیزان همکار و متقاضیان این خدمات داشته باشد.

 

 

This new watch is equipped by Rolex developed automatic winding rolex cellini mechanical movement, the moon will ensure the patent assembly accuracy on astronomy up to 122 years. Cellini moon watch replica rolex watches equipped with brown crocodile leather watchband, collocation 18ct Everose gold hublot uk crown folding buckle in Cellini series using the buckle it is for the first time.